Hale Halime ERDOĞAN / GÜNDEME BAKIŞ - AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan, AK Parti İzmir İl Başkanlığının geleneksel olarak düzenlediği vefa iftarı buluşmasında konuştu. İnan, "Bugün bir hiyerarşi ile konuşma yapıyoruz. Eğer bu hiyerarşi kıstası farklı tutulsaydı 14 - 28 ve 31 Martta en fazla kim emek verdi, ter döktü diye bir kıstas olsaydı bunun başında ilk önce mahalle başkanları, kadın kolları başkanları, gençlik kolları başkanları ve ilçe başkanlarımız gelirdi. O yüzden ben sizlerin emeklerinize teşekkür ediyorum" dedi. 

Whatsapp Görsel 2024 04 06 Saat 21.03.18 775Be643

"ÇUVALDIZI KENDİMİZE BATIRACAĞIZ"

İnan, özeleştiride bulunarak, "Siyasetin sicil amiri millettir. Milletimiz her türlü uyarısını sandık yoluyla verir. Bizim kitabımızda milletin iradesini sorgulamak yoktur. AK Parti hamurunu milletin yoğurduğu partidir. 31 Mart seçimlerinden İzmirli hemşehrilerimizin kanaatlerini en net şekilde ele alacağız. İzmir'de arzu etmediğimiz sonuçlar oldu. Sonucun neden böyle olduğunu büyük boyutuyla derinliklerine kadar ele alacağız. Bunları dikkate alıp önümüzdeki süreci il teşkilatımız başta olmak üzere tayin edecek. Sandık aracılığıyla bize iletilen mesajlar siyasetesin yönünü belirleyecek. Başta şahsım olmak üzere çuvaldızı kendimize batırarak yola devam edeceğiz" diye konuştu. 

Whatsapp Görsel 2024 04 06 Saat 21.04.22 E8F076E6

"YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ"

İnan yoğun alkış alan sözlerini şöyle tamamladı: 

Önümüzde 4 sene var. Artık İzmir için çalışma vakti. Hükümet olarak İzmirli hemşehrilerimize  en hızlı hizmeti ulaştırmak için gayret göstereceğiz. Biz milletvekili olarak İzmir'e kazandıracağımız yatırımları takip ederek yolumuza devam edeceğiz.

Whatsapp Görsel 2024 04 06 Saat 21.04.22 0A0Ede3F