GÜNDEME BAKIŞ - AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan, CHP'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayını hala açıklayamazken ilçe belediye başkan adaylarını açıklamasının, belirleyecekleri Büyükşehir adayına duydukları güvensizliğin kanıtı olduğunu kaydetti. İzmirli gençlerin bugünlerini ve geleceklerini zarara uğrattıklarının CHP Genel Merkezi'nin de farkında olduğunu dile getiren İnan şu açıklamada bulundu:

"BÜYÜKŞEHİR'İ AÇIKLAYAMAZKEN İLÇELERİ AÇIKLIYORLAR"

İzmir Büyükşehir Belediyesi Adayını hala açıklayamasalar da… Haber kanalları CHP'nin İzmir İlçe adaylarını açıklıyor. Büyükşehir adayı belirsizliği devam ederken, ilçeleri belirlemek CHP kadrolarının açıklayacağı büyükşehir adayına duydukları güvensizliğin de bir kanıtı. Seçime 80 gün kaldı.  Bu kenti ne kadar geriye götürdüklerinin, İzmirli gençlerin bugünlerini ve geleceklerini nasıl zarara uğrattıklarının onlarda farkındalar. 

"TAHRİBATI AK BELEDİYECİLİK GİDERECEK"

25 senelik CHP’nin Belediyecilik anlayışının yarattığı tahribatı inşallah AK Belediyecilik, eser ve hizmet siyaseti giderecek...."