GÜNDEME BAKIŞ - Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay ile Çiğli'de düzenlenen 12. Keşkek Günü etkinliğine katıldı. CHP Lideri Özel, konuşmasında Başkan Tugay’a övgülerde bulundu.

Özel'den 'Keşkek Günü'nde Tugay'a övgü... İzmir'i hak ettiği hizmetlerle tanıştıracak Özel'den 'Keşkek Günü'nde Tugay'a övgü... İzmir'i hak ettiği hizmetlerle tanıştıracak

ÖZEL'DEN TUGAY'A ÖVGÜ DOLU SÖZLER

CHP Lideri Özel'in “Cemil Başkan yabancımız değil. Karşıyaka Belediyesi'nde çok başarılı bir başkandı. Doktor. Estetik cerrah. İzmir'in kent estetiğine çok ihtiyacı var. İzmir'e değen bu tecrübeli, bu yetenekli el, İzmir'i hak ettiği hizmetlerle tanıştıracak. Kentin hak ettiği hizmetlerin en iyisini sunacak. İzmir'i bütün dünyanın tanıdığı bir sağlık, turizm, kültür kenti olarak geliştirecek. Turizmini canlandıracak. Çok iyi belediyecilik örneklerini verdiği Karşıyaka'yı nasıl çok iyi bir noktaya getirdiyse, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde de aynı başarıları tekrarlayacak” sözlerini hedef alan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Özel'in konuşmalarının olduğu videoyu sosyal medya hesabından paylaşarak tepki gösterdi.

"ACABA 25 YILDIR BU ŞEHRİ KİM YÖNETİYOR?"

AK Partili Dağ, “Sn. Özgür Özel’in bu sözleri İzmir’de 25 yıllık belediyeciliğin başarısızlığının ispatı niteliğindedir. Bu sözleri dinleyince insan bir an “Acaba 25 yıldır bu şehri kim yönetiyor?” diye düşünmeden edemiyor. Önümüzdeki 5 sene için çizdiği projeksiyona da kendisi de dahil oradakilerin hiçbiri maalesef inanamıyor” dedi.