AK Parti Karşıyaka Belediye Başkan Adayı İsmail Çiftçioğlu, Karşıyaka için hazırladıkları projeleri önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşacaklarını müjdeledi.

3-93

KARŞIYAKA'YA OLAN GÖREVİM

Teşkilat mensupları tarafından ilçe binası önünde büyük coşku ve heyecanla karşılanan Çiftçioğlu, "Hayatımın en güzel başlangıçlarını hep Karşıyaka'da yaptım. 'Unutulmaz' dediğim, yıllar sonra bile heyecan ve mutlulukla anlattığım anıların merkezinde hep Karşıyaka vardı. Şimdi, çok sevdiğim Karşıyaka'ya hizmet etme zamanı. Karşıyaka, maalesef yılardır kaliteli hizmete, ilgiye muhtaç kaldı. Biz, artık bu duruma bir son vermek istiyoruz. Karşıyaka'ya verdiğim tüm sözleri tutacağız, ilçemizi hep birlikte daha güzel yarınlara kavuşturacağız. Karşıyaka'da yaşayan, buraya aşık olan bir kişi olarak, bu benim Karşıyaka'ya olan borcum ve görevim" diye konuştu.

4-90

İZMİR VE KARŞIYAKA İÇİN FIRSAT

Çiftçioğlu, sözlerine şöyle devam etti: "Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Hamza Dağ; İzmir'i çok seven, kentimizin sorunlarını bilen, İzmir için her zaman en iyisini isteyen, partimizin içinde yetişmiş çok değerli bir isim. Kendisinin İzmir'den aday olması, aynı zamanda Karşıyaka'mız için de büyük bir fırsat. 31 Mart'ta hem İzmir'imizde hem de Karşıyaka'mızda artık yeni bir başlangıç yapacağız. Karşıyaka'mızda; umutsuzluğun yerini sevinç, hayal kırıklıklarının yerini güven, yalnızlığın yerini sevgi alsın istiyoruz. Karşıyaka'mız hak ettiği hizmete kavuşmak için daha fazla beklememeli. Seçime kadar sokak sokak, mahalle mahalle dolaşarak Karşıyaka'ya vizyonumuzu, katmak istediğimiz değeri anlatacağız. İnanıyorum ki, 31 Mart'ta başarıya ulaşacağız."