AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı parti binasında bir araya gelerek saha çalışmalarının startını verdi. Belediye Başkan Adayı Özgür Erman Çağlar’ın da katılımı ile gerçekleşen toplantıda önemli mesajlar veren AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük, “31 Mart akşamı güzel Torbalı’mızı AK Belediyecilik ile buluşturup, ilçemizin kaybettiği 5 yılı telafi edeceğiz. Hizmetlerimizle, eserlerimizle, projelerimizle Torbalı’mızı layık olduğu hedeflere ulaştıracağız. Bunu da birlik ve beraberlik içerisinde hep beraber başaracağız.” dedi.

WhatsApp Görsel 2024-01-30 saat 22.04.39_1dd794c4

ÇAĞLAR, “AYRIMIZ GAYRIMIZ YOK, BİR VE BERABERİZ" 

Parti teşkilatının yoğun sevgi gösterdiği Belediye Başkan Adayı Özgür Erman Çağlar, “Bizim sevdalısı olduğumuz bu ilçeye karşı sorumluluğumuz var. Torbalı’mızın bizden beklentileri var. Bize düşen Torbalı’da yerel ve genel iktidarı bir kez daha bir araya getirip, 60 mahallemize eşit hizmet götürmektir. İlçemizin sorunlarına kalıcı çözümler üretip, vatandaşlarımızın dertlerine derman olacağız. Torbalı Belediyesi’ni kurumsal bir kimliğe kavuşturup ilçemize hizmet edeceğiz. Bu süreçte de ayrıştıran değil, birleştiren olacağız. Bölen değil, bütünleştiren olacağız. Şunu kesinlikle bilmenizi isterim ki, diğer aday adayı arkadaşlarımızın hepsi de birbirinden değerlidir. Adnan abimin hukuku da benim hukukumdur, Selman kardeşimin hukuku da benim hukukumdur, Hasan başkanın hukuku da benim hukukumdur. Bizim ayrımız gayrımız yoktur. Rabbim bizleri doğru bildiğimiz yoldan ayırmasın, Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın” dedi.

WhatsApp Görsel 2024-01-30 saat 22.04.40_3e2dd5c4

“BİZ YAPTIK, YİNE YAPARIZ" 

AK Parti adayı Çağlar, “Ben verdikleri destek nedeniyle parti teşkilatıma teşekkür ediyorum. Geçmişten bugüne kadar partimizde görev alan tüm arkadaşlarımızla beraber 22 yılı aşkın bir süredir ilçemiz için, ülkemiz için, milletimiz için sahada aktif bir şekilde mücadele ediyoruz. Bugün de görev beklemeden herkes bulunduğu yerde elinden gelen gayreti gösterecektir. Bizler zaten 22 yıldır hemşehrilerimizle beraber sahadayız. 2 ay daha çalışmalarımıza yoğun bir şekilde devam edip, 31 Mart seçimlerini Cumhur İttifakı olarak biz kazanacağız, Torbalı’mız kazanacak. Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılını Torbalı’da AK Belediyecilik ile taçlandıracağız. Bizim AK Belediyecilik döneminde ilçemize kazandırdığımız eserler ortada. Biz yaptık, yine yaparız” dedi. Çağlar, ilçe binasındaki toplantının ardından Kazım Dirik Caddesi üzerinde bulunan esnafları ziyaret ederek hayırlı işler diledi. Esnafın da Çağlar’a ilgisi yoğun oldu.