Toplantıda, AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Cumhur İttifakı  Torbalı Belediye Başkan Adayı Özgür Erman Çağlar, MHP İlçe Başkanı Veli Kaçar ve oda başkanları ile yöneticileri de yer aldı. 

Cumhur İttifakı Büyükşehir Adayı Dağ: İzmir'i kadınlarımızla beraber yöneteceğiz Cumhur İttifakı Büyükşehir Adayı Dağ: İzmir'i kadınlarımızla beraber yöneteceğiz

I M G 3173~1

“Bu şehre kim hizmet ettiyse ona oy verin” 

Burada bir konuşma gerçekleştiren Hamza Dağ, İzmir’e kim hizmet ettiyse ona oy verilmesi gerektiğini bir kez daha vurguladı. Dağ, “Kalbinize sorduğunuz da “Bu şehre kim hizmet etti? Kim hizmet eder”diye sorduğunuz da kimi gösteriyorsa ona oy verin.” dedi. 

I M G 3183~1

“Projeleri yapmak bize nasip olursa çok mutlu olacağız” 

İzmir’e nefes aldırmak istediklerini belirten Hamza Dağ, “Bu şehre özellikle metropole bir nefes aldırıp, ana arterler açık, toplu taşıma açık bir şekilde herkesin rahat bir şekilde gidip gelmesi için planlama yapıyoruz. Onu tamamlamak, yapmakta bize nasip olursa çok mutlu olacağız.” ifadelerini kullandı. 

“31 Mart akşamı bu aşıklar ile maşukları buluşturalım”

10 yılın devlet hayatında çık kısa olduğunu anımsatan Dağ, “Hızlıca yol alma mecburiyetimiz var. Biz izmire aşığız. Özgür başkan da Torbalı’ya aşık. Gelin 31 Mart akşamı bu aşıklar ile maşukları buluşturalım.” vurgusu yaptı. 

I M G 3176

Dağ, çarşı esnafını ziyaret etti 

Program sonuna odaya bağlı esnaf ile sohbet eden Hamza Dağ, hatıra fotoğrafının ardından beraberindekilerle birlikte ilçe merkezine geçti. Burada çarşı esnafını ziyaret eden Dağ, esnafın taleplerini dinledi.

I M G 3177