Bir süredir ekranlardan uzak kalan oyuncu Ahmet Kural, geçen yıl yaptığı evlilikten kısa süre sonra mutlu haberi vermiş ve bebek beklediklerini söylemişlerdi. Şimdilerde baba olmak için gün sayan Ahmet Kural katıldığı bir programda iki kere burnunu kırdığını açıkladı.

Birlikteliklerini geçtiğimiz sene nikah ile taçlandıran Ahmet Kural ve Çağla Gizem Şahin, son zamanlarda magazin gündeminin en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor. Evlendikten kısa bir süre sonra müjdeli haberi alan çiftin bir erkek evlat sahibi olacakları öğrenilmişti. Yakın bir zamanda muhabirlerin kendisine yönelttiği soruları yanıtlayan Ahmet Kural, isim konusunda da netleştiklerini açıklamıştı.

Baba olmaya hazırlanan Ahmet Kural, bebeklerine koymak istedikleri ismi şu ifadelerle açıklamıştı: İnşallah sağlıklı sıhhatli doğar. İnşallah Allah bir kız çocuğu da nasip eder. Daha doğmadan büyük bir heyecan sardı bizi. Kemal ismini çok istiyoruz. Mustafa Kemal’den geliyor ismi. İnşallah olgun kemâle ermiş bir çocuk olur.

Ahmet Kural, son olarak Eser Yenenler'in programında anlattığı sakarlık anısıyla gündeme geldi. Burnunda estetik olup olmadığını soran kullanıcının yorumunu gören Ahmet Kural, burnunun iki kez kırıldığını söyledi.

Ünlü oyuncu, önce bir mağazanın camına çarptığını, camın değil burnunun kırıldığını söyledi. Kural, ikinci kırma hikayesini de tavla oynarken ayağının kokup kokmadığını kontrol etmek için eğildikten sonra ayağının burnuna çarpmasıyla olduğunu söyledi. Oyuncunun anlattığı iki hikaye kısa sürede gündüm oldu.