Sercan'ın atış yaptığı esnada bençten "Sercan atamıyor" diyerek bağırılması Sercan'ı kızdırdı. Sercan oyunu kazandı ve ardından Mavi Takım'a doğru dönüp "İsim vermeden söyleyeceksiniz, ben her zaman hadi Özgür diyorum, isim vermiyorum. İşte çirkin sizsiniz. Geçmişlere bakın birinizin ismini atış yaparken anmıyorum. Adam olacaksınız adam" diyerek bağırdı.
 

12-4 İLE DOKUNULMAZLIK KIRMIZI TAKIM'IN

Mavi Takım'da son atışlara Aysu ile Bozok kaldı. Aysu avantajlı olmasına rağmen sembolleri deviremedi, Bozok ise kalan sembolleri devirerek dokunulmazlığı takımına getiren sayıyı aldı.
Birinci eleme adayı Hakan, ikinci eleme adayı Mustafa Kemal ve 3. eleme adayı da Batuhan olmuştu. Son eleme adayı da belli oldu.
 

"İLK KEZ KIZIMI KIRDIM"

Acun Ilıcalı Yunus Emre'ye "Seninle ilgili dün maalesef bir problem yaşadım" dedi. Ilıcalı "Dün akşam kızım Yasemin, 'baba Yunus Emre'nin 1 cezasını lütfen affet' dedi. Ancak benim de ona yaşı küçük ama hayat dersi vermem lazımdı. Yasemin istiyor diye biz cezasını azaltamayız. Bizim sürekli savunduğumuz ve sürekli söylediğimiz matematiği bozardı. Yasemin'i reddetmek zorunda kaldım.

Yunus Emre ise "Yemek çalarken yakalandım. Çalışanları zor durumda bıraktım, bu cezayı hak ettim. Beni düşünmesi çok iyi, kardeşime çok teşekkür ederim.
Survivor'da bu akşam haftanın 4. dokunulmazlık oyunu için yarışmacılar zorlu parkurdaki yerlerini aldılar. Her sayı takımlarının kaderini belirledi.
Haftanın son dokunulmazlık mücadelesinde oyunun başından beri üstünlüğü elinde tutan KIRMIZI TAKIM dokunulmazlık oyununun galibi oldu.
 

SURVİVOR SON ELEME ADAYI KİM OLDU?

Bu hafta erkek elemesinin gerçekleşeceği Survivor'da dokunulmazlık oyunu kaybeden mavi takım ada konseyinde son eleme adayını belirledi.
Haftanın 4. ve son eleme adayı mavi takımdan Yaman oldu.
 

SURVİVOR'DA GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?

Survivor'a veda eden isim Begüm oldu